''Ajdar ANIK'' The world hyper star ''ŞAHDAMAR'' 2012 Kırmızı Halı, youtube mp3 indir

İzlenme: 9.245

''Ajdar ANIK'' The world hyper star ''ŞAHDAMAR'' 2012 Kırmızı Halı

Şarkı indir, bedava müzik indir, youtube dönüştürücü

''Ajdar ANIK'' ''The world hyper STAR'' 'ın yani ''popun kralı'' olarak anılan, bu dünya dev'i star'ın eşsiz yorumu ve kalemi ile 2012 yılında, pop müzik alanında piyasaya çıkan bu eser ''şahdamar'', yıllar geçtikçe klasik müzik alanında da tüm dünyada parmakla gösterilen, en dev, en büyük, en şahane eser olma görevini başarı ile göğüsleyip, ayrıca, çok büyük bir ivme ile başarısına başarı katıp, sonsuza doğru en büyük başarılar ile dünyayı, en büyük, en şöhret şarkılarımdan biri olarak, en büyük lezzet, en büyük haz ile tanıştırmaya ve tadtırmaya devam edip, bu büyük başarı ile yoluna devam etmektedir.. Şahdamar diğer şarkılarım gibi insan ruhunu onardığı ile bilgiler sevgili ''Roses of AJDAR'' 'lardan bana ulaşmıştır. ''Şahdamar'' şifalı bir şarkıdır. ''Şahdamar'' şarkısının çıkış noktası tv de magazinlerde 2012 yılında yoğun gösterilen şahdamar skandalıdır. ''Şahdamar'' şarkımın en büyük özelliği tek bir programda okunduktan sonra, tüm dünya tarafından en kısa sürede tanınan ve sevilen bir şarkı olma özelliğini kendinde barındırmasıdır. Bir daha bu şarkının eşi ve benzeri sonsuza dek yazılamaz. Bu özelliğinide kainatın sonuna kadar üzerinde barındıracaktır. İddia ediyorum ki, bu şarkı şarkıların ''şah'' 'ıdır. İyi seyirler diliyorum.
BİYOGRAFİ : ' Ajdar Anık ' ' The world hyper star ' (d. 10 Şubat 1973, Mardin), şarkıcı ve besteci, İstanbul'da yaşamını sürdürmektedir. 2000 yılında sanat hayatına adım atan sanatçı, 2003 yılında, Popstar Türkiye yarışmasının seçmelerine katılarak ün kazanmıştır.
' Ajdar Anık ' ' The world hyper star ' 1994 yılında Trakya Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. ' Çikita Muz ' adlı şarkısı, klibiyle gündemden uzun süre düşmemiştir.[1] Şarkılarıyla çeşitli televizyon programlarına katılmıştır.[2] [3] [4] 2012'nin Mart ayında Gülben Ergen 'in gündemde olan telefon mesajlarının içindeki 'Şahdamarımsın' sözüne gönderme yaptığı ' Şahdamar ' adındaki yeni şarkısıyla tekrar gündeme gelmiştir.[5] ' Ajdar Anık ' ' The world hyper star ' 2003 yılında Popstar Türkiye yarışmasına katıldıktan sonra önce popstar, 2005 yılından sonra hiperstar, 2010 yılından sonra ve günümüzden sonsuza kadar da ' The world hyper star ' olarak dünyada anılmaya devam edecek olup, çıtasını ' en üst ' olarak tanımlayan sanatçı, hayranlarına ' Rose of AJDAR ' ismini bizzat kendi vermiştir. ' Roses of AJDAR ' adında hayran grubu mevcuttur.[6] [7] [8] [9] [10] [11] Kariyer yönünden hem ' makina mühendisi ', hemde ' the world hyper star ' olan ' Ajdar Anık ', dünyada kimsenin asla bir araya getiremeyeceği sıradışı bir kariyerin, gerçek yaşamdaki izometrik hipotenüsü olup, başrolü ve merkezindedir. Çıtası ' en üst ' tür. Gerçek anlamı ile tüm dünyada Ajdar Anık ' The King of Pop music ' dır.
Ajdar ANIK The world hyper star
Doğum adı Ajdar Anık
Doğum 10 Şubat 1973 (42 yaşında)
Mardin, Savur, Türkiye
Tarzlar Pop
Meslekler Sanatçı, Şarkıcı, besteci
Etkin yılları 2000-günümüz
Şarkıları
01. ''Haydi de haydi dünya''
02. ''Nane Şekeri''
03. ''Çatla Patla''
04. ''Çikita Muz''
05. ''Tuğba Tuğba''
06. ''Kon Kon''
07. ''Sıfır Beden''
08. ''Gülün Aşkı''
09. ''Aşk Bu Mu?''
10. ''Aşk Olsun''
11. ''90 60 90''
12. ''Neler Neler''
13. ''Parmak Parmak''
14. ''Şahdamar''
15. ''Vermiyecem Vermiyecem''
Kaynakça
01. ^    • ''Ajdar ANIK'' The world hyper star '...  
02. ^    • ''Ajdar ANIK'' The world hyper star '...  
03. ^    • ''Ajdar ANIK'' The world hyper star '...  
04. ^    • 1.) ''Ajdar ANIK''  The world hyper s...  
05. ^    • ''Ajdar ANIK'' The world hyper star '...  
06. ^   / rosesofajdar  
07. ^   / anikajdarr  
08. ^   / …  
09. ^    / theworldhyperstar  
10. ^   / theworldstaras  
11. ^   / theworldstarasso  

Aşağıda yazılanları yapınız...
1.   / …  
Bu facebook beğeni sayfamdır.... Herkes bu sayfayı beğensin.
2.)   / rosesofajdar   Facebook grup sayfasına katıldınız mı?
3.)   / theworldstaras   Twitter adresimdir.. Herkes burdan takip etsin.
4.) Benim facebook sayfam   / anikajdarr   olup takip ediniz, paylaşımları okuyup, beğenin ve güzel yorumlar yapınız.


Sevgi ve Saygılarımla,

Ajdar ANIK
The world hyper star
and
Mechanical Engineer