Gelin Dizisi 26 Bolum 26 Mayis 2024 Kanal7, youtube mp3 indir

İzlenme: 436.994
Süre: 01:04:59

Gelin Dizisi 26. Bölüm (26 Mayıs 2024) @kanal7

Şarkı indir, bedava müzik indir, youtube dönüştürücü

Gelin Dizisi 27. Bölüm Fragmanı izle 👉 youtu.be/RTQRvdbga0E

Gelin Dizisinin tüm bölümlerini izlemek için tıklayın 👇
https://www.youtube.com/playlist?list=PLCCz5pw3SZa1FUcrpMuuxTa00Va8FRfv1

Başrollerini Talya Çelebi ve Cenay Türksever’in paylaştığı Gelin dizisi her Cumartesi ve Pazar saat 19:00'da Kanal 7 ekranlarında. Bir yanda sevdikleri için hayallerinden vazgeçen Hançer, diğer yanda bakışlarıyla ateş saçan Cihan… Bambaşka dünyaların insanları olan Hançer ile Cihan’ın büyük yalanlarla harmanlanan hikayesi Gelin dizisi ile Kanal 7'de ekrana geliyor.

Gelin Dizisi Tüm Bölümleri İzlemek İçin Tıklayın 👇
https://www.kolaymp3indir.com/watch?v=sFpHzZdxDpE

Gelin Dizisi Kanalına Abone Olmak İçin Tıklayın 👇
https://www.youtube.com/@GelinDizisi?sub_confirmation=1

Kendisini bir anda hayallerinden başka bir dünyada bulan Hançer ve soyadının ağırlığı karşısında ezilen Cihan’ın yalan ve ihtirasla yoğurulan hikayesi Gelin ile ekrandaki ekrana geliyor. Zengin ve soylu Develioğlu ailesinin yaşadıkları konakta kara bulutlar dolaşmaktadır. Bu köklü ailenin soyunun devam etmesi, Cihan Develioğlu’nun doğacak olan erkek çocuğuna bağlıdır ancak Cihan, eşinden dolayı çocuk sahibi olamamıştır. Ailesine, geleneklerine özellikle de tüm mal varlığının yegane mirasçısı olarak gördüğü doğacak torunlarına çok önem veren Mukadder Develioğlu, oğlu Cihan Develioğlu’nun erkek çocuk sahibi olabilmesi için acımasız bir oyun oynar. Cihan’ın eşi Beyza’ya tehlikeli bir teklifle giden anne Mukadder Develioğlu, oğlundan boşanmasını ister. Tek amacı erkek torun sahibi olmak olan Mukadder Develioğlu, oğlunun çocuk sahibi olduktan sonra tekrar Beyza ile evleneceğinin sözünü verir.

Hikayenin diğer tarafında ise yokluk içinde yaşamını sürdürmeye çalışan, hayatının baharında bir genç kız vardır. Bu genç kızın ismi Hançer’dir. Adını keskin bakışlarından alan Hançer, hayatını altüst edecek bir teklifle karşı karşıya kalır. Hançer’in fakir olması ve sorun çıkarmayacak bir aileye sahip olmasını fırsat bilen Mukadder Develioğlu, ona oğlu ile evlenerek erkek çocuk dünyaya getirmesi teklifinde bulunur. Hayatının aşkını bulup, mutlu bir evlilik yapma hayalleri kuran Hançer, önce bu teklifi reddetse de abisinin ölümcül bir hastalığının olduğunu öğrenince teklifi kabul etmek zorunda kalır. Geri dönülmez bir yola giren Cihan ve Hançer için artık hiçbir şey eskisi gibi olmaz. Büyük bir oyunun içine çekilen, karanlık bir labirentte kaybolmuş bu iki genç, planlanan oyunların aksine aşkın büyüsüne mi kapılacak?

Aileleri için bir araya gelen Cihan ile Hançer’in sürprizlerle dolu öyküsü “Gelin” Cumartesi ve Pazar saat 19:00'da Kanal 7 ekranlarında…

#Gelin #GelinDizisi #Kanal7

Yapım: FYM Film Yapım Merkezi
Yönetmen: Taner Tunç
Senarist: Ayla Hacıoğulları – Vilmer Özçınar
Oyuncular: Talya Çelebi – Cenay Türksever – Betigül Ceylan – Çisel Kuşkan – Sidal Damar – Kutay Şahin- Ekrem Bozgül- Can Tarakçı – Ceren Yüksekkaya – Deniz Değirmenci – Yasemin Yeşilgöz – Günnur Adıgüzel – Seda Keskol – Güneş Ebrar Özgül – Türker Kantar, Arif Nazım
Müzik: Lacivert
Tür: Drama