3Alp Sumer Ezgu Ile Nazar Degmesın Programi Bır Ayrilik Bır Yoksuzluk Bır Olum, youtube mp3 indir

İzlenme: 276.455
Süre: 11:49

3ALP - SÜMER EZGÜ İLE ''NAZAR DEĞMESİN'' PROGRAMI( BİR AYRILIK BİR YOKSUZLUK BİR ÖLÜM)

Şarkı indir, bedava müzik indir, youtube dönüştürücü

YOUTUBE KANALINA ABONE OLMAK İÇİN:
http://www.youtube.com/c/3ALPMÜZİK

Sosyal Medya Hesaplarımız:
İnstagram Hesabı : https://instagram.com/3.alp
Resmi Web Sitesi : http://www.3alp.net/
Twitter Hesabı : https://twitter.com/3ALP__

"KARACAOĞLAN, NEŞET ERTAŞ ve DURSUN UÇAR'ın unutulmaz eserlerinin derinliğinin tadına varın."
"BİR AYRILIK, BİR YOKSUZLUK, BİR ÖLÜM. SEN GÜLERSEN GÜL AÇILIR YAZ OLUR"

KARACAOĞLAN
Asırlardır topraklarımızdan izi hiç gitmeyen gök kubbeye attığı naraları duyamasak da o yazdığı her sözü duyuyor anlıyoruz.

NEŞET ERTAŞ
Asırlardır atalarına, aşiretine ''Ozanlar Birbirinin Devamıdır'' atasözünü sazında tohumlandırıp ''bir anadan dünyaya gelen yolcu''ların gönlünde yeşertti. Onun sazıyla gönlünün birleşmesi gök kubbeye attığı haykırışlardan anlaşılıyor, onu dinlerken bir ayrılığı, bir yoksuzluğu, bir ölümü sanki KARACAOĞLAN okuyormuş gibi anlıyoruz. Onunla aynı asırda yaşamak, onu anlayabilenler için çok büyük bir sırdır. Gönül toprağımızda yeşermiş sonsuza dek gök kubbemizden avazının hiç gitmeyeceğini bize anlatan NEŞET ERTAŞ ustaya saygı ve özlemle..
Onun derin eserlerindeki bozulmayacak özü icra etmek bizim boynumuzun borcu. Gönül dağlarımızı aşıp gönlümüze giren bu derin insanları ve eserlerini nice genç nesillere aktarmaktır görevimiz. O büyük ahir zaman ustası yüce gönüllü NEŞET ERTAŞ! sen o yattığın kara toprakta yüzlerimize turab oldun, ayaklarımıza değil... Gönül dağlarımızda yattığın yer nur olsun. SAYGI HASRET ÖZLEM NEŞE DERT AŞK İLE...

DURSUN UÇAR
Gönlümüzde abdal geleneğinin son temsilcilerinden olan ve yaşayan ozanımız DURSUN UÇAR ustamıza teşekkülerimizi Sunarız..

22.11.2019

#3alp #trt #sümerezgü #birayrılıkbiryoksuzlukbirölüm